Maj 07, 2024, 19:04:23
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj
Aktualności: Forum SMF zostało uruchomione!

Na Szlaku Przeznaczenia Trwaj



Autor Wątek: Powrót furii kniei.  (Przeczytany 2800 razy)

Elliri Feainnewedd

  • Gracz
  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Wal­ka jest wycho­waw­czy­nią wolności.
    • Zobacz profil
Odp: Powrót furii kniei.
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 27, 2015, 22:13:22 »
Stanęła zupełnie luźno i spoglądała na czarodziejkę, no cóż,  miejsce się zmieniało, zmieniali się ludzie.... Zamyslila sie na chwilę, aby zebrać myśli i jakoś to opowiedzieć.
- Urodziłam się w Aedd Gynvael, tam gdzie moja matka, jednak po dwóch latach, wraz z rodzicami przenieśliśmy się do novigradu, tam jednak mieszkaliśmy tylko cztery lata, do pogromu w którym zginęli moi rodzice, później zamieszkałam  w Dol Blathanna u stryja... teraz jestem tutaj - wzruszyła ramionami. Była ciekawa kogo przypominała tym obcym osobom, do kogo była tak podobna,  że ją mylono, kto podobny do niej był tak interesujący ze zwracał na siebie uwagę czarodziejki interesujący drzewca - Seth! Zejdź w końcu,  nie niepokoi się obcych.
Mruknela na Kruka.  Nigdy taki nie był, podróżował z nią od zawsze, a wcześniej z jej matką,  nigdy nie był obojętny na ich polecenia. 
Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz.~Mahatma Gandhi

Filippa Eilhart

  • Gracz
  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Odp: Powrót furii kniei.
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 28, 2015, 22:33:43 »
Jak mieli na imię twoi rodzice? *Spytała yeorwtycznie całkiem luźno, poprawiła aksamitne rekawiczki na dloniach i udała zaiteresoanie otaczającą ją przyrodą. *

Elliri Feainnewedd

  • Gracz
  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Wal­ka jest wycho­waw­czy­nią wolności.
    • Zobacz profil
Odp: Powrót furii kniei.
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 29, 2015, 14:37:13 »
Nie miała pojęcia dlaczego czarodziejka zapytała o jej rodziców,  jednak wydało jej się to dziwne,  zmierzyła ją spojrzeniem i dopiero po chwili uznała że może jej odpowiedzieć.
-Mesira i Trisstan - mruknela lekko zaniepokojona nagłym zainteresowaniem czarodziejki, ale wiedziała że z takimi lepiej nie dyskutować,  bo nigdy nie wiadomo, kiedy zmienia cie w żabę .
Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz.~Mahatma Gandhi

Graak

  • Gracz
  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: Powrót furii kniei.
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 29, 2015, 21:48:19 »
JA NIE JEZDEM TYM CŻYMŹ, SOFO KOPIETO
*Obruszył się na słowa kobiety i wyprostował w plecach, że aż zaskrzypiało, i posypała się stara kora, zastąpioba przez nową, twardą niczym stal lub kamień. Duże, bystre ale jednocześnie nierozgarnięte ślepia spoczęły wpuerw na elfce, a następnie na czarodziejce. Graak czuł od niej moc, zawsze ją wyczuwał, w końcu był istotą magiczną. Podrapał się po boku palcami wielkości muskularnych ludzki ramion,  i przestąpił z nogi na nogę.*
DLACZEMU WASZE MOJA PRzSZESZKACAĆ? GRAAK NIE LUBIĆ TŁUMY. CZUJE SIEM FTEDY TAKI MAŁY
*Rzekło siedmio metrowe żywe drzewo.*

Elliri Feainnewedd

  • Gracz
  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Wal­ka jest wycho­waw­czy­nią wolności.
    • Zobacz profil
Odp: Powrót furii kniei.
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 29, 2015, 22:12:27 »
Zaśmiała się wesoło
-No, do małych, to ty Graak nie należysz - rzuciła wesoło w stronę drzewca i nagle przypomniała sobie opowieści matki, Graak,  tak nazywał się drzewiec z którym podrozowala zanim osiadła w Aedd Gynvael, albo był to zupełny zbieg okoliczności i więcej niż jeden wolny drzewiec nosił na imię Graak,  albo właśnie stała przed żywa legenda o której często opowiadała jej matka. Seth nadal siedział na gałęzi drzewca , jak gdyby nigdy nic oczyszczając swoje skrzydła- A więc masz na imię Graak?  To zabawne, moja matka kiedyś podrozowala z drzewcem o tym samym imieniu.
Podsumowała spokojnie, oczekując reakcji drzewca i nadal starając się przywołać Setha do porządku.
Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz.~Mahatma Gandhi

 

Carbonate design by Bloc
variant: carbon
SMF 2.0.6 | SMF © 2013, Simple Machines
Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
polskiserwerfreeplay ka1997 nowewienislawowo for-the-win polishlife